HAKKIMIZDA

Fabre Asansör ; 2005 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir.

 14.Nisan.2010 yılında şu anki üretim tesislerimizde Yönetim Kurulu Başkanı’mız Engin Şükrü GÖKHAN ve Genel Müdürü’müz Ahmet Fikret GÖKHAN tarafından asansör sektörünün önde gelen Firmalarından bir olma vizyonu ile yeniden yapılandırılmıştır.

Sektörde kurumsallaşma çalışmaları ve etkin Ar-Ge çalışmaları ile günden güne gelişmiştir.Ürün grubumuz ; Asansör Kabinleri, Asansör Süspansiyonları ve Asansör Kapılarından oluşmaktadır.

 Merkez Fabrika’mız Satış Pazarlama bölümümüz ve Bayilerimiz aracılığı ile üretimini yaptığımız Asansör Kabinleri, Süspansiyon ve Kapı İmalatını, Satışını ve Pazarlamasını yapmış olduğumuz ürünlerimiz Ülkemizin ve Dünya’nın dört bir yanına ulaşmıştır.

 Asıl gücümüz; Müşteri isteklerine bağlı Ürünlerin özel çözümlerle üretimini başarı ile gerçekleştirmektir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz Asansör Kabin, Süspansiyon ve Kapıları bugün Ülkemizde ve İhracat yapmış olduğumuz birçok Ülkede “Fabre Asansör” ,”FabreDoor” etiketi ile Müşterilerimize ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir.

 2005 yılından günümüze ürünlerimize gösterilen ilgi ve teveccühün nedenlerinden biri de kalitemizin teyidi ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standardına uygun sistem uygulamamız ve yasal mevzuat şartlarına uygun ürünler üretmemizdir. Kısa sürede vizyonumuzu gerçekleştirmenin haklı onur ve gurunu yaşamaktayız.

Kuruluşumuz Asansör konusunda, Teknoloji-Emniyet-Kalite ilkelerinden taviz vermeden ,Dünya’nın önde gelen asansör komponent üreticileri ile çalışmaya devam etmenin yanı sıra kendi kapı mekanizma ve operatörünü de ürün gamına ekleyerek, sektörde teknoloji ve hizmet üreten ender ve başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Kuruluşumuz yılların verdiği tecrübe ile 2005 ‘den günümüze Asansör Kabinleri, Asansör Süspansiyonları ve Asansör Kapıları konularındaki sektöreler tecrübesi ile Yurtdışında ve Ülkemizin dört bir yanındaki ev, site, okul, resmi daireler ve kuruluşlara üretimini gerçekleştirdiği ürünleri ile hizmet vermektedir.

  “Biz; İyiyi değil her zaman En İyiyi üretmeyi ilke edinmiş bir Firmayız.”