İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ DEĞERLERİMİZ

Fabre Asansör Üst Yönetimi olarak ; yürürlükteki  ilgili yasalara ve mevzuatlara uygun,İnsan Gücünü (Çalışan tüm Personelimizi ) dikkate alarak, BS OHSAS 18001 :2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardına uygun İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini kurmuş ve uygulamaktadır.

Fabre Asansör Üst Yönetimi olarak ; belirlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine gereken uyum ve önemi göstermeye ve en uygun şekilde gereken kaynakları tahsis etmeye kararlıyız. Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışabilmeleri Kuruluşumuzun temel öncelikleri arasındadır.

Kurum vizyonundaki en önemli unsurlardan biri olan “çalışana verilen değerden” hareketle, Fabre Asansör; İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası ile yasal mevzuat ve iş süreçleri arasında bütünlük sağlayarak, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında planlı ve sistematik çalışmaların devreye alınmasını teşvik etmektedir.

Fabre Asansör Üst Yönetimi olarak ; İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki hedefimiz “SIFIR İŞ KAZASI VE SIFIR MESLEK HASTALIĞI” dır. Bu hedefimize ulaşmak için çalışanlarımızın katılımı ve gereken kaynakların tahsisi ile ilgili çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz.